Płyty Ażurowe

Płyty Ażurowe (Jumbo) do miejscowego umacniania osuwisk i innych nawierzchni.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ. CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZELKIE PYTANIA.

Płyty drogowe ażurowe

Płyty Ażurowe (Jumbo) stosowane są przy prowadzeniu prac utwardzających nawierzchnię placów, dróg oraz parkingów. Ze względu na znakomitą jakość i wysoką odporność na trudne warunki górskie, płyty Jomb są wykorzystywane przy wzmacnianiu osuwisk, skarp oraz kanałów i cieków

Płyty drogowe ażurowe

Płyty drogowe ażurowe

wodnych. Stanowią świetną alternatywę dla dróg budowanych według innych technologii, gdyż koszt ich wykonania jest dużo mniejszy.

Znajdą zastosowanie w miejscach wymagających dużej stabilności powierzchni, gdzie obciążenia nie są zbyt duże. Ze względu na ich nieduży ciężar z powodzeniem mogą być układane ręcznie. Otwory w płytach Jomb pomagają w zachowaniu bezpieczeństwa w poruszaniu się po nich oraz w utrzymaniu stabilności. Jest to szczególnie ważne w kontekście utrzymania trwałości zawieszenia samochodowego.

Załadunek płyt jest zawarty w cenie zakupu. Zapewniamy transport płyt Jomb na terenie całej UE.

Płyty betonowe ażurowe

Beton architektoniczny jest również wykorzystany do wykonania stałych podjazdów. Dziś dostępne na rynku budowlanym, nowoczesne, niezwykle praktyczne płyty drogowe odznaczają się bardzo atrakcyjnym wyglądem. Wśród wielu oryginalnie prezentują się estetyczne płyty ażurowe, których struktura może doskonale posłużyć do wykonywania nawierzchni biologicznie czynnych. Znajdujące się w niej wgłębienia można wypełnić kamykami ozdobnymi czy ziemią wzbogaconą o nasiona traw, dzięki czemu podjazd na posesję elegancko się prezentuje.

Płyta Drogowa Ażurowe typu Jomb

Wymiary (cm)ZbrojenieWaga (kg)Ilość sztuk w palecieWaga palety (kg)Ilość sztuk w transporcie
100m x 750 x 12,5I14371000168
100 x 75 x 12,5II14571100168
90 x 60 x 10I9010900240
98 x 73 x 12II22071540110
60 x 40 x 1034501700700

Płyty betonowe ażurowe oferta

Oferta płyt betonowych jest bardzo szeroka. Dostępne są one w różnorodnych kształtach i paletach barw, zatem każdy klient może zakupić produkt idealny dla wykonywanej nawierzchni z betonu. Są one doskonałą alternatywą dla tymczasowej drogi asfaltowej, której koszt uruchomienia jest dużo wyższy, a eksploatacja znacznie krótsza oraz kosztowniejsza.