FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jaka jest waga jednej płyty?

Wagę płyty obliczamy według wzoru: długość[m] x szerokość[m] x wysokość[m] x gęstość objętościowa betonu zbrojonego[kg/m3]
np. 3m x 1,5m x 0,15m x 2300kg/m3= 1552k

Ile sztuk płyt drogowych betonowych może przewieść jeden transport?

Nasze pojazdy mają ładowność maksymalną 24 tony. Aby policzyć ile sztuk płyt drogowych betonowych może przewieść jeden transport należy podzielić ładowność wyrażoną w tonach przez masę jednej płyty wyrażoną w tonach.

 

Ile wynosi czas realizacji zamówienia?

Bardzo krótko. Wysyłka towaru jest możliwa w tym samym dniu w którym wpłynęło zamówienie. Termin uzależniony jest głównie od dostępności produktu.

 

Jaką jakość mają oferowane przez Państwa firmę płyty drogowe betonowe oraz płyty ażurowe?

Zarówno płyty drogowe betonowe jak i płyty ażurowe (jomb) produkowane są z najwyższej klasy betonu. Każda płyta jest podwójnie zbrojona. Nie ma możliwości aby trafiła do klienta płyta połamana czy uszkodzona. Przykładamy ogromną wagę do jakości i stanu sprzedawanych płyt.

 

Czy w Waszej ofercie znajduje się również transport i załadunek płyt drogowych betonowych, płyt jomb oraz murów oporowych typu L i T?

Oczywiście że tak. Załadunek płyt drogowych betonowych, płyt jomb oraz murów oporowych typu L i T jest zawsze zawarty w cenie zakupu. Natomiast cena transportu do klienta jest zawsze ustalana indywidualnie i zależy od odległości i wartości zamówienia.